Новини

132790.jpg
Жителям Дніпропетровщини розкажуть про Шевченка-художника

У березні Дніпропетровщина разом з усією Україною відзначає річницю з дня народження Тараса Шевченка. З нагоди свята в Меморіальному будинку-музеї Яворницького розкажуть про особливу грані таланту майстра. Тут влаштують мультимедійні лекції про Шевченка-художника. Подивитися на Україну через призму її картин знаменитого сина запрошує управління культури, національностей та релігій ОДА.

Про це ІА «МОСТ-ДНІПРО» повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Дмитро Яворницький багато років присвятив вивченню життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка. Не дивно, що розповісти більше маловідомих фактів про художника збираються саме в Меморіальному будинку-музеї Яворницького.

Відвідувачі мультимедійних лекцій зможуть ознайомитися з картинами майстра і дізнатися багато нового про Шевченка-художника. Вони будуть цікаві учням і студентам всіх віків. Тематичні заняття фахівці будуть проводити в приміщенні музею. А ще - виїжджати у школи та вузи.

Заявки на мультимедійну лекцію можна залишити за тел .: 47-27-61, 47-27-33. Будинок-музей працює у вівторок, середу, суботу та неділю з 10 до 16 годин. Адреса: площа Шевченка, 5 (біля парку ім. Шевченка).

ИА Мост Днепр

До перелiку