![732434_w_300 (1).jpg 732434_w_300 (1).jpg](/upload/medialibrary/6d9/6d90cd9c78af9b068010b0ccf463d00f.jpg)
У Румунії встановили пам'ятник Шевченку.
29 жовтня в румунському місті Сігету-Мармацієй відкрили пам'ятник Тарасу Шевченку. Гроші на це зібрав Спілка Української Румунії.
Бюст встановили в центральній частині міста поблизу Ліцею імені Шевченка. Це єдине україномовне навчальний заклад Румунії. Ми підтримуємо контакт з місцевою українською громадою, всіляко допомагаємо їй. Наприклад, у травні цього року в ліцей імені Тараса Шевченка передали літературу рідною мовою. Відкриття погруддя - знакова подія для всіх українців у Румунії і ще раз підтверджує, що слово Шевченка об'єднує нашу спільноту в усьому світі ", - сказав Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної державної адміністрації.