![9.png 9.png](/upload/medialibrary/ea9/ea94002f746e494359daf6ea7d0d6b6d.png)
– Сьогодні тримав у руках головні скарби української нації – оригінал Шевченкової Захалявной книжки, останню передсмертну записку Гоголя, автографи Стуса, Франка, Лесі Українки, Грушевського. Так, це пост для заздрості. Так, тому що належимо до нації, яка має таких велетнів, – написав він.
До речі, Захалявна книжечка – це невеликі саморобні зошити, куди Шевченко в 1847-50 рр. записував свої вірші. Зберігається у відділі рукописів Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАНУ.