![21055_1457944395.jpg 21055_1457944395.jpg](/upload/medialibrary/b28/b28b974768d509e66979555e5237207c.jpg)
202 річницю з дня народження Тараса Шевченка відзначили в культурному центрі "Троїцький". 13 березня в малому залі Культурного центру «Троїцький» відбувся концерт клубу любителів української культури «Кобзар», присвячений 202-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.
У концерті прозвучали вірші Тараса Шевченка; у виконанні хору прозвучали пісні на його вірші: «Ой, люлі – люлі, моя дитино», «Вітре буйний», а так само пісні українською мовою «На городі коло броду», «На високі дуже кручі», «Тече вода в синє море».
Глядачі, спільно з хором виконали «Реве та стогне Дніпр широкий». В залі була дружня атмосфера, глядачі бажали здоров'я і миру всім виконавцям. Концерт отримав багато позитивних і теплих відгуків.