Подорожуемо до Кобзаря

Ви хочете відпочити від чотирьох стін офісу чи домівки, хочете здійснити прогулянку чарівними місцинами, більш того - Ви ніколи не бували на Чернечій горі? Тоді цей розділ саме для Вас. Сьогодні ми представляємо Вашій увазі три фотосесії, присвячені Чернечій горі - чи ненайголовнішій святині українського народу.

Не варто шукати особливих естетичних і художніх цінностей у кожній фотографії даного розділу. Ідея цього проекту полягає в іншому. По-перше, - це можливість віртуально прогулятися святими шевченківськими місцями і відчути їхню особливу атмосферу, оповиту світлою пам'яттю Великого Кобзаря. 

По-друге, ми сподіваємося, що після такої віртуальної мандрівки Ви сповнитесь енергією цих місць і це залишить свій емоційний слід - Ви знайдете той настрій, який шукали. Хочеться подумати про вічне, заглибитись у сумні переживання - тоді якнайкраще підійде сповнена похмурих тонів колекція "Весна". Якщо ж настрій у Вас бадьорий і веселий, хочеться яскравих сонячних барв - вашій увазі - фотосерія "Рання весна" і "Літо".

Згодом ми представимо Вам колекції "Чернеча гора. Осінь" і "Чернеча гора. Зима". Більш того, ми плануємо організацію аналогічних віртуальних мандрівок на батьківщину Кобзаря і Ви зможете познайомитись зі світом його дитинства.

Сподіваємося, що цей розділ не залишить Вас байдужим і Ви відкриєте для себе дивовижну атмосферу шевченківських місць.